Hülya Avşar’dan ‘ikinci çocuk’ cevabı!

Kaya Çilingiroğlu ile Hülya Avşar, 1997 yılında nikâh masasına oturmuş, magazin dünyasının en gözde çiftlerinden olmuştu. 1998’de Zehra adını verdikleri bir kızları dünyaya gelen ikili, Çilingiroğlu’nun eşini Feraye Tanyolaç ile aldattığı iddiaları sonrası 2005’te yollarını ayırmıştı.

2009’da Tanyolaç’la dünyaevine giren ve Hüseyin Kaya adını verdiği bir oğlu olan Çilingiroğlu, 2014’te ikinci kez boşanmıştı.

“SİZ NEREDEN TANIYORSUNUZ FERAYE’Yİ?”

Kaya Çilingiroğlu’nun ‘Ferrari’ sorusunu Feraye anlaması sonucu ünlü şarkıcının aldatıldığı ortaya çıkmıştı. Gece gezmesinde görüntülenen Çilingiroğlu, habercilerin yeni aldığı arabayı kastederek “Hayırlı olsun efendim, Ferrari’yi yeni mi aldınız?” demesi üzerine alkolün de etkisiyle “Sen Feraye’yi nereden göreceksin?” şeklinde istemeden yeni ilişkisini itiraf etmişti.

“DİJİTALDE DAHA RAHAT HİSSEDİYORUM”

Uzun süredir hayatına kimseyi almayan, 60 yaşındaki ünlü şarkıcı ve oyuncu Hülya Avşar, önceki gece Yeniköy’de objektiflere takıldı.

YouTube programı hakkında konuşan Avşar, “Şu an çok güzel gidiyor bence. Ben çok keyif alıyorum programı çekerken de, yayınlanınca izlerken de. Güzel ya bence. Biraz daha rahat hissediyorum dijitalde de” dedi.

“KIZIM BANA YETİYOR”

Avşar, “Tekrardan bir çocuk düşünür müsünüz?” sorusuna ise şu yanıtı verdi:

Benim kızım bana yetiyor. Onu çok seviyorum. Düşünmüyorum ya. Allah olmayanlara nasip etsin inşallah.

“İKİSİ BİRBİRİNİ SEVİYOR”

Hasan Can Kaya ve Cem Yılmaz arasındaki yaşanan olayları da değerlendiren Avşar, “Cem Yılmaz yapmaz ya. Hiç bir komedyen de veteran olmaz bence. Hasan Can da öyle dememiştir. Öyle demek istememiştir yani. İkisi de seviyor diye biliyorum ben birbirini. Sosyal medyada öyle okuyordum yani” diyerek güldü.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir